komunikatory internetowe ciekawostki

komunikatory internetowe ciekawostki To wiązanie i zbiorowe sumienie między wami wszystkimi, co tworzy „kompas”, czy wewnętrzne wytyczne, które pomagają zachować wszystkie elementy ruchome w kierunku celów docelowego, lub misji.

A Real-Life Metafora do zilustrowania Habit nr 2

Geocaching przypomina poszukiwanie skarbów. Korzystanie z urządzenia GPS jako kompas, jesteś doprowadziły do ??konkretnego miejsca, gdzie można znaleźć „cache” lub kontener, który przechowuje dziennik i różne skarby.

Nasza rodzina miała swój pierwszy geocaching wędrówkę w ostatni weekend. Nasz ekscytujące wyprawy doprowadziły nas do pamięci podręcznej w systemie TARGET parkingów, parków sąsiedztwa, a na szczycie klifu z widokiem!

To doświadczenie było doskonałą ilustracją Covey za 2 Habit, zaczynają się z końcem pamiętać. Moja rodzina zaczęła wprowadzając nasz cel – współrzędne położenia pamięci podręcznej firmy – do urządzenia GPS. Następnie niech nasz kompas wskaże nam drogę tam. To doprowadziło nas na szlakach parku i przez pola kaktusa wypełnione, a my z ufnością pozwoliło to urządzenie, by nas prowadziła. Gdy dotarliśmy do cache, na miejsce, byliśmy nagradzani wielkiego skarbu.

Geocaching przypomniał mi o innym czasie w moim życiu, kiedy stworzył cele. W tych czasach, że stworzyła wizję tego, co chciałem, jak mój wynik. Utrzymując moje oko na tej wizji, nie ma potrzeby, aby spędzić dużo czasu planuje mój kurs działania, a możliwości wydawało się rozwijać bez wysiłku. Moja wizja pomogły mi moje priorytety działań, bo zadałem sobie pytanie: „Czy ta aktywność trzymać mnie w dostosowywaniu się do mojej wizji?” Mające cele i oświadczenia misji naprawdę pomagają naszego wewnętrznego kompasu, aby poprowadzić nas do sukcesu.

Habit nr 2 do samorozwoju

W ciągu ostatniego tygodnia, rozwinąłem moją osobistą misję, aby dostać się na torze.
Artykuł napisany przez: