komunikatory internetowe na komputer

komunikatory internetowe na komputer

Spostrzeżenia dotyczące Pop Warner National Championships 2008

Działając jak dorośli Gdy Coaching Youth Football

Gdy trenował piłkę nożną młodzieży, wszyscy trenerzy otrzymują co może być najlepszą platformą kiedykolwiek wynaleziono do kształtowania i rozwijania charakteru młodych mężczyzn. Niestety, niektórzy trenerzy piłki nożnej młodzieży po prostu nie są na wyzwanie.

Pop Warner Nieszczęścia

Niektórzy z was mogą przeczytać o kłopotach drużyny piłkarskiej młodzieży w jednym z Warner Mistrzostw Pop w Disney w tym miesiącu. W wieku piłce nożnej Dorchester Eagles Midget (13-15) od Dorchester Mszy wdał się w walkę w sądach żywności z innym zespołem z Edgewood, Rhode Island. Podobno zawodnicy z jednej drużyny zostały taunting drugi zespół o utracie to gra wstępna. Zespół Dorchester odpowiedzi dotyczącej tej słownej „atak” z pięści, rzucone krzesła, kopać itp szczęście nikt nie został hospitalizowany.

Oba zespoły wysiedlono od nieruchomości Disney i zespół Dorchester została usankcjonowana od przyszłych zdarzeń Pop Warner. Zespół Dorchester nie zostaną dopuszczeni do uczestnictwa w turnieju Pop Warner National Championship na okres 3 lat, jego trenerem został zawieszony na okres 1 roku i to asystenci trenerów zostały umieszczone w zawieszeniu na okres 1 roku.

Swift Sankcje

Gdy byłem zadowolony, Pop Warner podjęcie szybkich działań i karanie zarówno zespołowi i jego trenerów, byłem bardzo rozczarowany, aby zobaczyć reakcje trenerów Dorchester i rodziców. Na pewno pokazał swoje prawdziwe oblicze w wywiadach z Boston Globe.

trener Dorchester Terry Kuzyn powiedział: „Nasze dzieci były ofiarami: trener zaatakował nasze dziecko”. Policja natychmiast zareagował na scenie, ale zadziwiająco nikt nie jeden dać oświadczenie policji. Niesamowite w świetle Cousins ??”Bigfoot, UFO, Sasquatch, 300 mile na galon gaźnika, pies zjadł pracę domową” twierdzą, że dorosły zaatakował dziecko, aby rozpocząć wręcz A wszystko to w bardzo zatłoczonym Disney World food court.
Artykuł napisany przez: