komunikatory internetowe w niemczech

komunikatory internetowe w niemczech

Znam osobiście, jak ludzie podejmują nieuczciwych strzały pot i uczynić najbardziej absurdalne twierdzenia, gdy jesteś wygrać konsekwentnie w futbolu młodzieżowym. Ale ten program jest na pewno taki, który wyjechał torach, to nie jest jakaś dzika zazdrość oskarżenie, jest to wzorzec zachowania.

ABC rozsądnych postępowania

Mówiąc z kimś, która miała dzieci, aby poza miastem Bowl Gry i turnieje, pierwsza zasada brzmi: nigdy nie zostawiać dzieci unchaperoned. Grałem w tych grach, trenował w nich i skonfigurować wycieczki, trzeba grup i partnerskie relacje, które wymagają, aby żaden gracz nie jest sam lub unchaperoned w dowolnym momencie.

Po drugie, jeśli kiedykolwiek była sytuacja, gdy coś poszło nie tak, należy użyć go jako pojętny chwili. Pokazać dzieciom, jak ponosi odpowiedzialności, skruchy i spróbować zrobić to dobrze, nie uzasadniają słabe podejmowania decyzji i starać się zmniejszyć skutki obwiniając innych lub wywołanie skutku niesprawiedliwe w stosunku do tego, co inni mogą, ale nie otrzymali. Zdaję sobie sprawę, że to, co w dzisiejszym świecie jest o, obwinianie innych za własne błędy, a następnie za pomocą „Johnny zrobił to zbyt” Przepraszam czy marudzenie o mniejszym lub większym stopniu „nieuczciwości” o konsekwencjach. Jak to rodzaj przywództwa pomóc przygotować dzieci na przyszłość? Jeśli gracze śledzić trenerzy ołowiu i kończy się w butach, jakie „mężczyzn” będą? Jest to zespół znany drwin i przekleństwo, który próbuje zastraszać i których trenerzy nie akceptujemy użycia siły fizycznej, kiedy werbalnie „napadnięty”. Co za wspaniałe lekcje uczyć wrażliwych młodych ludzi.

To wszystko wypływa z trenerem

Gdy trenerem młodzieżowej piłki nożnej, zawodników, rodziców i trenerów asystentów wziąć ich kwestiona od trenera. Jeżeli trener jest przebojowy, zastraszenia i lekceważące rodzice i dzieci będą zbyt.
Artykuł napisany przez: