komunikatory internetowe angielskie

komunikatory internetowe angielskie

Partia zawarte dużo jedzenia i gier wniesionych przez przeciwnych drużyn rodziców. Skończyli wprowadzanie wspólnej „drabiniasty” Ride wycieczki dla nas później, gdzie nasi śródmiejskich dzieci miały czas w naszym życiu. W służbie kościelnej niedzielę rano uczestniczyliśmy (ich kościół) nawet objął zbiór pomóc nam płacić za jedzenie w drodze powrotnej do domu. To wszystko było zrobione w następstwie nas bić im 13-7 w bardzo walczyli i bardzo fizyczną grą w burzy jazdy ze śniegiem. Obiecuję ci, że nasze dzieci miały dużo więcej zabawy, niż robi to zespół Dorchester nie próbuje zastraszać i walczyć z rywalami Rhode Island. Powiedziano mi, że do tego dnia, kilku naszych zawodników wciąż kartek świątecznych z rodzin tych przeciwników.

Czy moi trenerzy i zespoły doskonały? Daleko od niego, ale robimy ustawić standard, który przestrzegamy. Postawiliśmy tej normy w ciągu pierwszych 30 minut przed pierwszym treningu w obowiązkowym spotkaniu rodzice / graczy, jesteśmy tępe, co nasza misja jest i jakie normy wymagane do udziału. Otwarcie poinformować zawodników, trenerów i zawodników, co jest misją, jak masz zamiar się tam dostać i jakie są granice, a następnie trzymać się go. Zaproś kogoś, że nie chce, aby dostać się do łodzi i wiosłować z wami, aby przejść do programu, który ma mniejsze lub żadne normy.

granice

Nie robi nikomu żadnej łaski, jeśli ustawisz granicę to nie je egzekwować. Następnie stać się jak 90% tego, co dzieci wytrzymać w domu, w szkole, z dzisiejszej prasy i społeczeństwa. Wystarczy pamiętać, że raz, że dziecko jest w realnym świecie, istnieją realne konsekwencje świata. Jak dobrze będzie chłopcy jesteś coachingu być przygotowany? Życie nie jest grą wideo do-over, nie jest przycisk restart z większością tego, co robimy w życiu po osiągnięciu wieku 18. Co robisz, aby pomóc przygotować dzieci w swoim opłat na przyszłość? Dyscyplina nie jest to, co robisz dla kogoś, to co możesz zrobić dla kogoś.
Artykuł napisany przez: