komunikatory internetowe audio-video

komunikatory internetowe audio-video

Silne Rodziny zacząć od końca na myśli

W styczniu miałem problemy ze staje się jasne, co chciałem stworzyć dla siebie i mojej rodziny w 2008 roku ostatni weekend, dwa kluczowe działania spowodowały pewne elementy, aby wpaść w miejscu, zapewniając mnie z kompasem, miejsca docelowego, a jasność:

1. otrzepał swoje kopie Stephen Covey w „7 nawyków skutecznego działania” i „7 nawyków skutecznego działania rodzin” i revisited „Habit nr 2 – Zacznij od końca na myśli”, a

2. Moja rodzina zaczęła geocaching.

Habit nr 2 – Zacznij od końca na myśli

Jako rodzina, począwszy od końca na uwadze oznacza stworzenie jasnego, przekonującą wizję tego, co ty i twoja rodzina to chodzi. Covey zachęca rodziny do czasu, aby wspólnie określić swoje najważniejsze wartości i tworzenia misji rodziny. To oświadczenie służy jako miejsce przeznaczenia, gdzie twoja rodzina zamierza odejść. Ta misja staje się główne zasady, które regulują życie swojej rodziny.

Przykładem misji rodzina jest: „Nasz dom będzie miejscem, gdzie nasze rodziny, przyjaciół i gości znaleźć radość, komfort, spokój i szczęście Będziemy dążyć do stworzenia czyste i uporządkowane środowisko, które jest znośny i komfortowe Będziemy.. wykonywać mądrość w tym, co wybrać, aby jeść, czytać, zobaczyć i zrobić w domu. Chcemy, aby nasze dzieci uczą się kochać, uczyć się, śmiać i pracować i rozwijać swoje unikalne talenty. „

Skuteczne oświadczenia misji rodziny mają kilka zalet:

1. Będziesz bardziej decydująca w rodzicielstwa.

2. Zostanie Ty i twoje dzieci rozliczani z oczekiwaniami określonymi w misji.

3. Twoje dzieci będą uczyć się przeżyć naturalne konsekwencje działań, które nie są w zgodzie z misją rodziny. Z kolei, będą rosnąć, aby być samoregulujące, jak uczą się podejmować decyzje w granicach struktury rządzące rodziny.

Pracując razem jako rodzina, aby odkryć swoje wspólne wartości i wizji pomoże Ci stworzyć synergiczny energii w gospodarstwie domowym.
Artykuł napisany przez: